Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному перенесли концерт репера Jah Khalib

Концерт виконавця Jah Khalib у Рівному, який повинен був бути 6 вересня, перенесли на наступний рік через заборону в'їзду в Україну іноземцям. Відтак, наразі концерт запланували на 27 вересня 2021 року у МПК "Текстильник".

Нагадаємо, у Рівному скасували концерт "Західної ліги сміху". 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.