![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021217037333.jpeg)
У Рівному на вихідних перевіряли, як жителі й підприємці дотримуються комендантської години.
Про це повідомили в пресслужбі поліції Рівненщини.
Упродовж вихідних поліцейські у складі двох екіпажів і піших патрулів перевіряли дотримання жителями Рівного встановлених обмежень, а суб’єктами господарювання — графіка роботи: жодних порушень правоохоронці не зафіксували.
Комендантська година на Рівненщині діє з 00:00 до 05:00. У цей проміжок часу заборонено перебувати в громадських місцях, пересуватися вулицями пішки або транспортом без вагомої причини.
Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитися до обмежень, пов’язаних із воєнним станом, і сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.
Окрім того, поліцейські звертаються до громадян у випадку виявлення порушень повідомляти на спецлінію "102".