![](https://rivne.media/media/img/650/2021/03/na-stoyachikh-mistsyakh-lishe-diti-u-marshrutkakh-20210219_8586.jpg)
Управління транспорту Рівненского міськвиконкому викликає перевізників 35-го маршруту на нараду. Причина цього - скарги пасажирів на недотримання графіку руху водіїв. Про це інформує Рівненська міська рада.
На маршруті №35 курсують 15 автобусних таксі. За словами головного спеціаліста управління транспорту і зв'язку Рівненського міськвиконкому Дмитра Царука, цей маршрут - нерентабельний. Раніше курсувало 20 одиниць транспортних засобів, проте через збитковість - перевізники не хотіли брати участь в конкурсах на цей напрям.
Чимало рівнян звертаються до профільного управління зі скаргами на маршрут №35, мовляв курсує не до 22-ї години, як це передбачено, а також не дотримується інтервалу руху. Відтак, керівництво управління транспорту викликало 9 перевізників на нараду 3 березня. Якщо вимоги управління не будуть виконані - договори з перевізниками розірвуть.