У Рівному під час благодійного фестивалю Lutsk Food Fest зібрали 285 тис. грн

У Рівному відбувся Lutsk Food Fest - фестиваль, який демонструє, що їжа - невід'ємний елемент культури. Традиційно захід проходить у замку Любарта, однак, цьогоріч від відбувся і у Рівному.

Ініціювало фестиваль у Рівному об'єднання "Волонтерська міць" разом з Рівненською міською радою.

Основна мета - збір коштів для 150 окремої механізованої бригади.

До заходу приєднались виробники з Луцька та Рівного. Волонтери продавали різноманітну їжу та напої, також за донат заохочували присутніх брати участь у розіграші лотереї.

"Ми робимо такий проект вперше. Збираємо кошти для 150 окремої бригади, де 80%  воює наших рівненський хлопців. Квиточок коштує 100 гривень. На рівнян та гостей фестивалю чекає смачна та вишукана кухня, концертна програма. Наша ціль - 100 тисяч гривень. Я думаю за допомогою наших рівнян нам це вдастя", - розповіла співорганізаторка фестивалю, депутатка Рівнеради Катерина Марчук у самісінький розпал фестивалю.

Серед воїнів 150-ої бригади - наш земляк, депутат Рівнеради, а нині в.о. заступника командира  капітан Олександр Курсик, який, попри свою зайнятість на службі, знайшов можливість на декілька хвилин завітати на фестиваль та подякувати рівнянам за підтримку. Також військовий розповів про нагальні потреби на фронті.

"Потреба є зараз у всьому. Найбільше це РЕБи. Так само є побутові речі, про які ніби смішно говорити, але насправді життя солдата не тільки на війні, але у побуті теж. Відповідно всім українцям і рівнянам я особисто дякую. Тому що за ці кошти будуть закуплені РЕБи, комплектуючі до дронів та девайси, які необхідні", - поділився Олександр Курсик.   

Відвідав благодійний фестиваль виконувач обов'язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. Очільник міста зазначив: рівненські волонтери і надалі планують організовувати подібні заходи, причому на регулярній основі, адже потреби у військових на фронті є постійними.

"До нас звернулися для того, аби провести такий захід саме в місті Рівному. Він дуже чудово проходить. Люди задоволені. Але основна мета - це збір коштів для ЗСУ. Ми збираємо саме на 150 бригаду. Тому, аби зберегти життя воїна необхідні РЕБи, дрони. І ми  їх обов'язково передамо. Будемо намагатися і надалі роботи такі заходи, донатити. Адже наш обов'язок тут у тилу - постійно допомагати ЗСУ та підтримувати усіма можливими і неможливими способами", - каже секретар Рівнеради.

Попри несприятливу дощову погоду, рівненським волонтерам все таки вдалось перевищити очікуванння від збору. Лише за два дні зібрали 285 тисяч гривень. Як стверджує Катерина Марчук, вже найближчим часом команда "Волонтерської міці" разом з рівнянами продовжать збір коштів вже на інших локаціях нашого міста, адже допоки в країні війна - свої кроки, помисли та справи кожен цивільний повинен робити з думкою про Перемогу та про підтримку ЗСУ.

Читайте також