Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному під час "Духовного ранку" обговорювали гідність та свободу

http://www.rv.gov.ua

У Рівненській ОДА сьогодні відбулась вже третя традиційна зустріч у форматі «Духовного ранку»

Невипадково головною темою стали питання Свободи та Гідності, адже вже 21 листопада Україна відзначатиме п’яту річницю початку Революції Гідності.

 «Цього разу ми вирішили поєднати міркування на теми духовності зі спогадами про початок подій на Майдані. Думаю, важливість Революції Гідності для всієї історії України сповна оцінять лише з роками. Сьогодні ми по-іншому, нестандартно, починаємо ранок – з молитви, так само і п’ять років тому Революція Гідності зламала стереотипи української дійсності», - звернувся до присутніх голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Релігійні діячі, громадськість, місцеві депутати – висловлювали думки в контексті Гідності, Свободи, читали уривки Євангеліє та обговорювали їх.

За словами присутніх, Свобода та Любов дані людині Богом, щоб служити один одному. І саме на Майдані була присутня атмосфера, коли думали не про себе, а про інших, про Україну. Українців гуртувала свобода, адже тільки вільні люди можуть творити та розбудовувати свою країну.

Про духовне піднесення на Майдані розповів голова Окружної Пластової Ради Рівненської округи пласту Юрій Шадий:

«Те, що поряд були священики різних конфесій це надихало, додавало віри і впевненості. І це піднесення зробило революцію. Не випадково у Михайлівському  Золотоверхому соборі розмістивсяшпиталь. В цьому я вбачаю промисел Божий».

Як відзначив громадський активіст Святослав Клічук, сьогодні саме Церква, Армія та Громадськість мають найвищий рівень довіри, тому дуже важливо не втратити його та використати на важливі справи.

Нагадаємо, зустрічі у форматі «Духовних ранків» будуть традиційними, і вже наступний захід запланований на грудень. Також присутні висловили сподівання, що обласний досвід будуть переймати і в районах. Принаймні, представники Березнівщини, які були вперше присутні на зустрічі, висловили таку готовність.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також