Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному підписали меморандум про співпрацю між ГО "Рівне Разом" та Молодіжною радою Станиці Луганської

У Рівному сьогодні, 18 серпня, представники громадської організації "Рівне Разом" в особі Почесного Президента ГО Віктора Шакирзяна підписали меморандум про співрацю із Молодіжною радою Станиці Луганської. На Рівненщину прибули представники організації та школярі зі Сходу України. 

Підписання меморандуму відбулось у приймальні ГО "Рівне Разом".

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зазначив, що цей меморандум, в першу чергу - про співпрацю молоді.

"До Рівного приїхали представники Станиці Луганської - вони зараз переживають нелегкі часи. Україна у нас єдина і війна стосується кожного з нас. Цим меморандумом ми показуємо, що ми завжди відкриті і хочемо допомагати. Дуже приємно, що молодих людей вразило місто Рівне. Один із школярів вже обрав собі у Рівному вуз для вступу. Я думаю, що ворог не зможе роз'єднати нас, адже ми маємо мету - зберегти нашу Україну", - прокоментував Віктор Шакирзян.

Очільник "Рівне Разом" розповів, що підписаний меморандум передбачає обмін досвідом та спілкування з молоддю.

"Ми маємо вкладати в молодь, в культуру українців. Адже вони, так само, будуть обирати професії, виховувати своїх дітей. Ми домовились, що найближчим часом відвідаємо Станицю Луганську", - додав Віктор Шакирзян.

Серед представників Станиці Луганської були також працівники культурної сфери міста та школярі, які виграли конкурс задля цієї поїздки.

"Наша молодіжна рада з'явилась у Станиці Луганській нещодавно. Ми вже починаємо співпрацювати з адміністрацією міста. Також ми працюємо з поліцією, зі школами. Зробити щось нове для нас сьогодні дуже важливо. Це підписання меморандуму з Рівненщиною, з місцевою молоддю дасть нам можливість розвиватися, ділитися досвідом та працювати разом. Дуже дякую за такий теплий прийом. Дійсно відчуваємо себе як вдома, адже Україна єдина і ми, як одна велика родина", - прокоментувала представниця Молодіжної ради Станиці Луганської Юліана Домащенко.

Гості зі Сходу планують відвідати екскурсії рівненськими музеями та популярні локації міста.

Читати також