Рівне Медіа

У Рівному підприємець декілька років не сплачував оренду: борг у 60 тис грн "вибила" прокуратура

Органами прокуратури Рівненської області вжито результативних заходів щодо повернення державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області об’єкта нерухомості вартістю понад 750 тис грн, а також сплати заборгованості за його користування.

Йдеться про нежитлове приміщення у м. Рівне по вул. Київській площею 260 кв м, що перебуває на балансі державного підприємства і було передано у строкове платне користування (оренду) приватному товариству для здійснення підприємницької діяльності. 

Прокурори встановили, що усупереч вимогам законодавства та договірним зобов’язанням орендар системно не сплачував орендну плату за користування нерухомістю.

Тому, з цих підстав та з метою захисту інтересів держави, Рівненською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду позов з вимогою розірвати договір оренди державного майна, повернути його законному власнику, а також стягнути з приватного товариства заборгованість за договором оренди в сумі 60 тис грн.

Як результат – господарським судом Рівненської області підтримано законну позицію прокуратури та задоволено її позов у повному обсязі.

Таким чином, завдяки прокуратурі захищено майнові інтереси держави,  повернуто їй приміщення вартістю понад 750 тис грн та відшкодовано заборгованість за його оренду.

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також