![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021310362844.png)
Днями до Департаменту муніципальної варти Рівненської міськради надійшло чергове звернення від громадян щодо знищення водіями зеленої зони на вулиці Олени Теліги.
Інспектори відділу контролю за паркуванням опрацювали дану ділянку й притягнули до адміністративної відповідальності водіїв, через яких газон перетворився на багнюку.
До відома власників транспортних засобів: за порушення п. 15.10 (є) ПДР передбачений штраф у розмірі 340 грн.
![](/media/img/650/2024/02/202402131803.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402135052.png)