Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному покаже виставу столичний ляльковий театр

Гастролі у Рівному відомого столичного лялькового колективу«Равлик»

У неділю, 10 березня, до Рівненського театру ляльок завітають гості зі столиці – Київський театр «Равлик» із виставою «Українські переспіви».Цей дитячий спектакль став переможцем IX Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Подільська лялька».Тоді ж театралів нагородили і за кращу музику до вистави та за збереження і розвиток традицій театру ляльок.

«Українські переспіви» – музична комедія створена за мотивами народних казок. Історія розповідає про хитрого Цапа, який хоче хазяйнувати на подвір’ї у тітки Параски. Для цього він робить всілякі капості, щоб собаку Бровка вигнали з двору. Та врешті-решт справедливість відновлено.

Тривалість вистави – 35хв

Дійові особи та виконавці:

  • Автор та режисер-постановник вистави – Юрій Тітаров
  • Художник-постановник – ВікторНікітін
  • Композитор – Юрій Шевченко

Київський театр ляльок «Равлик» заснувалиу 1995 році актори-професіонали: Юрій Тітаров, Любов Міхня-Тітарова, Максим Кондратюк та Ганна Поляруш. У пошуках нового, свого стилю була здійснена перша постановка вистави за мотивами п’єси В.Орлова «Золоте курчатко або справжній тато», яка в 1999році на фестивалі у Празі здобула кубок за найкращу сценографію та друге місце за кращу дитячу виставу. З цієї вистави почалась дружба та плідна співпраця з художником – Віктором Нікітіним, та композитором – Юрієм Шевченко.

Свою творчу працю театр починав «на колесах», тому багато гастролював по Україні та за її межами. Колектив брав участь у фестивалях театрів ляльок в Україні та за кордоном. На сьогоднішній день театр плідно працює з УНІМА України.У репертуарі театру 9 вистав.

Читати також