Рівне Медіа

У Рівному покажуть фільм, який презентували на Венеціанському кінофестивалі

У неділю, 27 жовтня о 13. 30 у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться показ фільму «Один король – одна Франція» (2018, Франція, Бельгія). Показ здійснюється за підтримки кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік».

Фільм «Один король – одна Франція» присвячений подіям Великої французької революції. Дія розгортається у Парижі у 1789 році. У розпалі революція і в усій країні не лишилося жодного байдужого громадянина. Незаможні юнак та дівчина – Француаза (Адель Енель) та Базель (Гаспар Ульєль) – закохана молода пара, яка опиняється у вирі стрімких подій. Разом вони активно приймають участь у створенні нового політичного устрою країни, та одночасно їхні життя, як і життя усіх французів, безповоротно змінюються.

Уперше «Один король – одна Франція» був показаний у межах позаконкурсної програми Венеціанського кінофестивалю. Прем'єра стрічки в Україні відбулася на фестивалі «Вечори французького кіно». Режисура та сценарій належить П’єру Шоллеру, який має дві премії Сезар та відзначений нагородою ФІПРЕССІ – особливий погляд Каннського кінофестивалю. Світова прем’єра його нової картини відбулася у рамках 75-го Венеціанського кінофестивалю, де фільм було номіновано на здобуття двох нагород. 

Режисер: П'єр Шоллер.

Жанр: драма, історія.

В головних ролях: Гаспар Ульєль, Адель Енель, Олів'е Гурме, Луї Гаррель, Ізіа Іжлен, Ноемі Львовскі, Селін Саллетт.

Буде дуже захопливо та цікаво!

Запрошуємо усіх бажаючих до спільного кіноперегляду.

Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді (за підтримки кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік»).

 

Читати також