Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному покажуть виставу для дорослих

27 квітня 2018 р. о 18:00 в МПК Текстильник відбудеться шоу-вистава для дорослих "Аліса".

Вас чекає шоу-вистава для дорослих - «Аліса». «Аліса» - це сучасна авторська хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії, з використанням відео-арту. Народний ансамбль сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» та відомі рівняни в унікальних образах занурять глядачів в незабутній світ сноведінь та фантазій!

Чи варто шукати вихід із лабіринту, якщо лабіринт - це ти сам... Внутрішній світ Аліси - дорослої дівчини, яка не готова прийняти байдужість сірої буденності - приводить всіх нас у Світ ЇЇ Фантазій. Глибокі життєві історії героїв неочікувано вплітаються в нереальний світ пригод. І лише Аліса знає, як знайти Гармонію і примирити внутрішній фантазійний світ і реальність.

Керівник проекту та хореограф-постановник: Заслужений працівник культури України - Олена Присяжненко. Автор сценарію: Лауреат премії Кабінету Міністрів - Валерія Супонькіна-Лагнюк. Керівник «Мистецького об‘єднання «Едельвейс»: Заслужений працівник культури України - Людмила Супонькіна.

Проект проходитиме за підтримки Управління культури Рівненського місквиконкому в рамках «Рівне - місто унікальних подій».

Квитки можна придбати:

  • у касі МПК
  • за телефоном 098-70-33-709
  • на сайті gastroli.ua

Читати також