Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному покажуть всесвітньо відому культову виставу

9 травня 2018 р., о 19.00, у приміщенні Міського Палацу Культури (вул. Гагаріна, 6) відбудеться показ вистави  «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER».

Довідка за телефоном 098-70-33-709

Квитки можна придбати за посилання  rivne.karabas.com

Stand UP «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом, а також актором – коміком Робом Беккером. Прем'єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one-man show.

Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів, які до болі знайомі тим, хто офіційно пов'язав свої відносини.

«Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» - це спектакль, який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Недарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

Читати також