Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному поліцейські та представники ОБСЄ обговорювали, як забезпечити чесні та прозорі вибори в області (ФОТО+ВІДЕО)

https://rv.npu.gov.ua

Поліція та ОБСЄ зацікавлені у чесних та відкритих виборах на Рівненщині

Про це говорили сьогодні, 15 лютого, під час робочої зустрічі заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький та довготермінові спостерігачі ОБСЄ - Єва Якобсон та Лінда Бікман. 

Представники міжнародної організації у Рівненській області проводять зустрічі з керівниками державних органів, громадським сектором, а також політиками. Мета — моніторинг та оцінка відповідності президентських виборів щодо зобов’язань перед ОБСЄ та іншими міжнародними організаціями. 

Руслан Стрельбіцький розповів делегатам Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) про правопорушення, які вже зафіксовані на Рівненщині, а також підготовку особового складу до виборів та стан безпеки в області загалом.  

Заступник начальника також повідомив, що 13 лютого поліція зафіксувала кримінальне правопорушення за фактом підкупу виборця. А загалом на розгляд суду скеровано 20 адміністративних матеріалів за частиною 2 статті 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП.  

До того ж Рівненщина на сьогодні у числі тих областей, де ефективно налагоджена взаємодія між поліцією та обласним осередком громадянської мережі «ОПОРА». За результатами спільних рейдів в області зафіксовано 34 факти, пов’язаних із порушенням виборчого законодавства.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області 

Читати також