У Рівному помер лікар-хірург, який присвятив півстоліття своїй роботі

Несподіваної гіркої втрати сьогодні зазнала медична родина КНП «Центральна міська лікарня» РМР.

Пішов з життя висококваліфікований спеціаліст – лікар-хірург-проктолог, відмінний фахівець своєї справи, надзвичайно талановита, інтелігентна і чуйна людина, лікар-наставник, педагог, який своєю повсякденною працею рятував пацієнтів Куроченко Юрій Васильович.

Він працював хірургом в Центральній міській лікарні з 1979 року у відділеннях планової та гнійної хірургії лікуючи проктологічних хворих.

З 2009 року додатково вів прийом пацієнтів у поліклініці, де відкрито кабінет для прийому хворих проктологічного профілю.

У січні цього року колектив лікарні привітав його із 50-річчям трудової діяльності – рівно стільки років присвятив роботі в нашому медичному закладі, а в березні відсвяткував 75-річчя!

Найбільшим своїм досягненням Юрій Васильович вважав свою роботу, яка приносила йому щире задоволення: «Професія лікаря – одночасно важкий труд і неймовірне задоволення. Особливо, коли бачиш результат своєї праці і чуєш слова вдячності від людей. Я з радістю йду щодня у лікарню, мені приємно спілкуватися з колегами, проводити огляд хворих і стояти за операційним столом. Дякую долі, що вчасно дала зрозуміти, в чому моє покликання, і дарує сили та натхнення працювати й надалі».