![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050712122712.jpeg)
До Рівного завітав відомий в Україні волонтер дядя Гриша, який зібрав для армії близько 7 мільйонів гривень.
Помітили волонтера на площі біля ТРЦ "Злата Плаза".
У мережі працівники "Злати Плази" опублікуваи допис з цього приводу:
"Волонтер Григорій Янченко (дядя Гриша), який пересувається на кріслі колісному, у свої 77 років зібрав для потреб ЗСУ майже 7 мільйонів гривень. Зараз чоловік із благодійною місією зібрати кошти на закупівлю дронів для українських військових — об'їжджає міста Заходу України. Уже побував у Тернополі та Івано- Франківську, Львові, а сьогодні у Рівному".
![](/media/img/650/2024/05/202405074021.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405078416.jpeg)