У Рівному поповнилися лави патрульних (ФОТО)

Від сьогодні родина рівненських патрульних збільшилась, на вірність Українському народові урочисто присягнули 37 новоспечених поліцейських

Сьогодні, 29 хлопців та 8 дівчат після чотирьох місяців інтенсивного навчання та успішно складених іспитів урочисто присягнули на вірність Українському народові. Церемонія складання Присяги відбулася на території Управління патрульної поліції Рівненської області. Текст Присяги зачитував начальник Управління патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук. Почесні гості свята начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук та заступник голови обласної ради та член комісії з відбору патрульний поліцейських Сергій Свисталюк привітали новачків та побажали їм завжди пам’ятати слова Присяги й ніколи їй не зраджувати.

Начальник управління патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук вкотре наголосив, що життя молодих поліцейських від сьогодні зміниться докорінно і починається найскладнішій і, водночас, найцікавіший період їхнього життя.

Патрульні поліцейські також хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні та воїнів, які полягли за Україну у всі часи та полеглих охоронців порядку під час виконання службових обов'язків. Після закінчення урочистостей патрульні приймали вітання від рідних та друзів. Вже сьогодні вночі частина новоспечених патрульних заступить у своє перше чергування.

Читайте також