![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022091112401088.jpg)
У Рівному попрощались з 28-річним військовослужбовцем Максимом Васусем, який поліг на Херсонщині.
Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк.
- Максим був у числі тих військослужбовців, які вимушені були відступати з Криму, коли туди зайшли російські війська. Він продовжував службу своїй країні, не здався, не зрадив. Працював заради мами, бабусі та маленької сестрички, яку так любив. Саме заради них, їх безпеки і пішов добровольцем у перші дні війни, хотів вступити до тероборони, але врешті підписав річний контракт із ЗСУ, - зазначив Олександр Третяк.
Максим загинув 1 вересня поблизу села Сухий Ставок Херсонської області. Боєць йшов перший, вівши за собою побратимів. Він зберіг їхні життя, ціною власного, підірвавшись на розтяжці.
![](/media/img/650/2022/09/202209113726.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209119410.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209117303.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209117893.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209115343.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209117552.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209116826.jpg)
![](/media/img/650/2022/09/202209111244.jpg)