![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022615118211.png)
У Рівному попрощалися із двома Героями, які загинули на війні.
Про це повідомили в Рівненській міськраді.
"20-річний Едуард Грицько та 46-річний Олексій Осадчий - кожен із них пройшов свій шлях у цьому житті, кожен будував плани та прагнув реалізувати задумане. Але війна змінила все. А матері одягнули на голови чорні траурні хустини, бо ж синів більше немає…
І хоч серце відмовляється прийняти втрату, жорстока реальність не відступає… А наші воїни вирушають в останню дорогу… Вічна пам'ять і шана Героям України... Щирі співчуття рідним і близьким...", - ідеться в дописі.
![](/media/img/650/2024/02/202402264716.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402261368.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402262599.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402264965.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402265101.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402265666.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402268307.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402263511.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402268607.png)