![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051715458281.jpeg)
У Рівному у суботу, 18 травня, попрощаються із Воїном Володимиром Самковим, який поліг на фронті.
Про це повідомив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.
Володимир Самков народився 27 грудня 2000 року у місті Рівне. Родина жила у Квасилові, тут Володимир закінчив школу, тут же навчався у професійному ліцеї на механіка. Працював у столиці в інтернет-магазині.
«Життєрадісний, веселий, позитивний хлопець. Він любив баскетбол та риболовлю, читав та писав реп, навіть записали з другом одну пісню на студії. Мав багато друзів та знайомих. Він хотів багато встигнути. Завжди повторював: «Треба жити так, щоб було що згадати. Треба брати від життя все» І саме так жив,» - пригадує мама Героя Вікторія.
На жаль, 23-річний солдат Володимир Самков, будучи вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, загинув 12 травня 2024 року на Донецькому напрямку.
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 18 травня, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі "Нове".