У Рівному попрощаються з 46-річним матросом, який поліг на Херсонщині

У Рівному попрощаються із захисником Миколою Кухарцем. 

Про це повідомляє секретар Рівнеради Віктор Шакирзян. 

Микола Кухарець народився у Рівному 15 лютого 1977 року. Закінчив місцеву 6 школу, а за тим здобув фах електрика у професійно-технічному училищі.

“Коля був дуже непосидючим, рухливий. Це впливало на все його життя. Змінив чимало місць роботи, професій, працював за кордоном та в Україні. А коли у лютому 2022 року розпочалось повномасштабне вторгнення, вже в перші дні пішов до військкомату, аби стати до лав Збройних сил України. Він служив в армії, тому вважав це своїм обов’язком. Емоційно говорив, що потрібно вигнати ворога з нашої землі, звільнити Україну,” - розповідає сестра Героя Валентина.

Проте у перші дні Миколу до війська не взяли, сказали чекати свого часу. Мобілізували його вже у листопаді 2022 року.

“Він із захопленням розповідав про навчання у Великій Британії, про те, який то високий рівень, як у них проходять навіть тренувальні бої. Говорив, що його хвалили, адже гарно справлявся із задачами. А от про справжню війну багато не розповідав. Він ніколи не жалівся, у нього завжди все було добре,” - продовжує сестра.

Микола завжди прагнув допомогти людям, мав гарні відносини із сусідами, до всіх привітний, завжди підтримає. Відкритий, веселий, мав багато знайомих та друзів. Дуже любив вже дорослу донечку та онучку, піклувався про маму, з якою жив.

“У нього завжди все було легко, він навіть про службу говорив так невимушено. Я б ніколи не могла подумати, що станеться отак, адже в його словах ніколи не було трагізму чи катастрофи, все дуже спокійно...” - додає Валентина.

46-річний матрос Микола Кухарець загинув під час захисту Батьківщини у зоні виконання бойових завдань на Херсонщині 22 грудня 2023 року.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 2 лютого, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”...