Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощаються зі старшим солдатом, який поліг біля Авдіївки

У Рівному попрощаються із захисником Андрієм Піскловим. 

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Старший солдат Андрій Пісклов, 1993 року народження, загинув внаслідок штурмових дій з боку противника біля населеного пункту Авдіївка Донецької області. 

Андрій Пісклов переїхав з родиною до Рівного трохи більше року тому, в березні 2022 року. Через повномасштабне вторгнення родина вимушена була вже вдруге змінювати своє життя та полишати рідний дім. Після прибуття до Рівного, Андрій відразу став на облік до військкомату. А вже за десять днів його сповістили про те, що він має захищати Батьківщину, впевнено пішов боронити рідну землю.

Помічник водія тепловоза за освітою, Андрій був надзвичайно доброю та щирою людиною. Любив читати, грати в комп’ютерні ігри … Не було ситуацій, коли би він не проявляв співчуття та підтримку іншим людям. Він був опорою та підтримкою для мами та двох сестер, рідні завжди знали, що на нього можна покластися.

- Про війну та всі події фронту він фактично нічого не говорив, але ніколи не нарікав на ті умови, які були. Жодного разу не казав: не можу чи мені важко, - розповідає мама Героя Світлана. – Восьмого липня він написав мені, що вже завтра має відправитися на «нуль». А також попередив про те, що з ним не може бути зв’язку певний час.

Але минали дні, а син так і не вийшов на зв’язок. То ж мама вирішила писати листа на військову частину, щоб отримати хоча б якусь інформацію. Проте підтвердилося найстрашніше. 

Прощання з Героєм відбудеться завтра - 29 липня, о 10 годині на Майдані Незалежності. Поховають захисника на кладовищі «Нове».

Читати також