Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному посадили ще одну Алею сакур (+ФОТО)

Сьогодні на території Рівненської міської центральної лікарні посадили Алею сакур. Японські дерева заклад отримав від компанії "Санофі". 

"Внаслідок того, що співробітники "Санофі" пробігли у Києві марафон протяжністю 250 кілометрів, вони вирішили посадити 250 дерев в Україні. Так як у нас тісна співпраця із центральною міською лікарнею міста Рівного, вони захотіли теж мати сад або алею із сакурами. І от сьогодні ми висаджуємо тут 15 сакур, створюючи алею сакур, алею здоров'я, аби тішити мешканців Рівного та відвідувачів лікарні, пацієнтів", - розповіла медичний представник компанії Тетяна Воронцова.

Дерева висадять загалом на території 18 лікарень в 10 українських містах: Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Рівному, Хмельницькому, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді.

Читати також

09.08.2022 На Дубенщині невідомі зняли з меморіалу прапор України, - очевидці описали порушників

Заявник повідомив, що за зовнішніми ознаками порушниками були діти: вони зрізали мотузку, до якої кріпився прапор. Державний символ порушники залишили на місці, він — не пошкоджений. Окрім того, біля фігури також знаходився й прапор УПА, який, попередньо пошкоджений внаслідок погодних умов Наразі проводиться перевірка, особи правопорушників встановлюються. Обидва прапори вже замінили на нові.