У Рівному представили реабілітаційний центр для військовослужбовців

Сьогодні секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян спільно з керівницею проєкту RECOVERY, членкинею Правління Фонду Віктора Пінчука Світланою Гриценко представили сучасний, обладнаний усім необхідним реабілітаційний центр для поранених військових, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації Рівненської міської лікарні №2.

«Центр у Рівному став 8-м у національній мережі RECOVERY. Він, так само як і інші центри, щоденно надає допомогу пораненим військовим. Ми дуже раді, що нам вдалося підтримати команду, яка працює в цій лікарні, щоб забезпечити якнайвищу якість послуг для наших військових», — зазначила керівниця проекту RECOVERY та член Правління Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко.

Створення такого центру стало можливим завдяки проєкту RECOVERY, що заснували та втілюють у життя Віктор та Олена Пінчуки. Цьому передувало підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Рівненською міською радою та вищезгаданим благодійним фондом.

Центр працює усього місяць, проте під наглядом команди фахівців, реабілітацію тут пройшли чимало захисників. Залежно від потреб кожного пораненого з ним працюють за індивідуальною програмою.

«Ми дякуємо працівникам реабілітаційного центру RECOVERY, які допомагають нашим захисникам повернутися до повноцінного життя. Принагідно, сьогодні відзначив медичних працівників міських закладів охорони здоров'я. Це люди, які щодня рятують життя та здоров’я тисяч рівнян. Щира їм за це подяка!»,- зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян