Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному презентуватимуть книгу Сергія Карюка «Остання босорканя»

Книгарня «Є» та видавництво «Гамазин» запрошують на презентацію книги Сергія Карюка «Остання босорканя». Захід відбудеться 13 квітня. Початок – о 18.00. Модератор - Олексій Стеценко.

Знайомий з попередніх романів Сергія Карюка мандрівний козак Богуслав Голота знову шукатиме вбивцю. Випускник правознавчого факультету Болонського університету та колишній працівник Болонського суду має певний досвід у розслідування кримінальних злочинів. Проте, «Остання босорканя» цілком самостійний твір, з попередніми його пов’язує лише головний герой, такий собі козацький Шерлок Голмс, тільки наш, справжній Голота, якого не зупинить ніщо.
Спекотне літо 1768 року. Стародавній Львів переживає не найкращі свої часи. Місто занепадає. Ремісники та купці банкрутують один за одним, розорені міщани зводять рахунки з життям або ж їдуть геть жебраками. Наче цього мало вулицями Старого міста ходить загадкова тінь, що залишає по собі мерців. Моторошні казки оживають, і цього разу на щасливий кінець не сподівається ніхто.
Хитросплетіння містики та детективу не залишає нерви спокійними. Також книзі дають визначення як етно- чи ретродективу.
Сергій Карюк - журналіст, письменник, автор книг «Нечиста кров» та «Кременецький звір».
Модератор - Олексій Стеценко - журналіст, редактор та телеведучий програми «Надзвичайні новини» на каналі «ICTV».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.

Читати також

30.09.2022 На Рівненщині планують повернути масковий режим

На Рівненщині наразі активно обговорюють питання з поверненням маскового режиму в області. Це пов'язано із зростанням кількості хворих на ковід та ГРВі. У Рівненській області на жовтень очікують зростання кількості хворих не тільки на коронавірус, а й на ГРВі. Тому такий темп захворюваності змушує вводити масковий режим у певних місцях скупчення людей.  "З третього жовтня у нас не лише коронавірус, а й прогнозується підвищення по ГРВІ. Будуть відповідні рекомендації щодо маскового режиму - в транспорті, в місцях масового скупчення людей тощо. Сподіваюсь, що через два роки пандемії вже не потрібен буде контроль,  а й буде певний самоконтроль керівників цих закладів," - зазначив санітарний лікар області Роман Сафонов.