Рівне Медіа

У Рівному презентують книги про історичну Волинь

Книгарня «Є» та видавництво «Український пріоритет» запрошують на зустріч з письменником Володимиром Шовкошитним та презентацію книг про історичну Волинь. Захід відбудеться 26 лютого. Початок – о 18.30.

Володимир Шовкошитний - письменник, перекладач, кіносценарист, видавець, громадський і політичний діяч, доктором філософії, професор кафедри політології Міжнародної Кадрової Академії. Окрім того, наш гість - один із засновників екологічної асоціації "Зелений Світ", Народного Руху України, організатор перепоховання Василя Стуса, Олекси Тихого й Юрія Литвина з Пермських таборів в Україну в 1989 році. Володимир Шовкошитний - автор понад 20 книг прози і поезії, наукових статей і публіцистики сценаріїв художньо-публіцистичних фільмів, директор видавництва «Український пріоритет».

Престижне київське видавництво «Український пріоритет» видало понад двісті книг прози, поезії, публіцистики, наукової літератури. Серед авторів сім лауреатів Шевченківської премії та сім номінантів на неї. Письменники «Українського пріоритету» представляють всю Україну від Ужгорода до Каховки, від Чернігова до Одеси, від Львова до Харкова. Також у видавництві друкуються автори з Канади, США, Іспанії та Швеції. Окремою сторінкою діяльності видавництва є історія боротьби України за незалежність – від часів Хмельницького («Бог задумав інакше» – Й. Струцюк.) до часів УНР та УПА – «Нескорена Волинь» – В. та О. Яблонські, «Отаман Болбочан та інші», «Операція «Burza» або Ми спільно їх знищимо» – Йосип Струцюк, «Моя друга світова» – Микола Жулинський, «Білий кречет», «Боривітри», «Кров – свята» Володимир Шовкошитний. Всі ці книги – про історичну Волинь.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
 

Читати також