Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному презентують виставку живопису та фотографії

У рамках широкомасштабного проекту нашої галереї  «Євро-Арт» для талановитих» презентують виставку живопису та фотографії Олександри Соботюк і Лізи Бойко «ІНШІ».

Олександра і Ліза різні, як і їх творчість. Але їх змогло об’єднати у єдиний синтез величне і вічне – Мистецтво. Живопис і фотографія. Дівчата знайомі і дружать з першого класу Гощанської гімназії, де разом навчалися. З 12 років також разом відвідували Арт-студію «Позитив» Анни Вітрук у Гощі. Тепер же разом презентують нам свій спільний мистецький проект. 

Представлена експозиція не переобтяжена, складається із десяти ахроматичних портретів у виконанні Олександри, декорованих художницею золотом, сріблом і міддю, та серії «Інші», яка і лягла в основу назви усієї виставки і до якої увійшло близько десятка спільних «фото-живописних» проектів. Ключовим концептом виступає Жінка - маленький всесвіт, навколо якого все обертається. Авторки ретранслюють її образ у найрізноманітніших варіаціях: спокусницею, мінливою, хвилюючою, ніжною, тендітною, а іноді й незворушною… Розглядаючи якусь із композицій, можна легко віднайти себе, але не звичайну себе, а зовсім ІНШУ, якою тебе ще ніхто і ніколи не бачив.

Мисткині переконані, що ця виставка є прикладом того, як делікатно і одночасно співзвучно можуть співпрацювати українські художники і фотографи. Доповнюючи один одного, можна, водночас, демонструвати власну творчу індивідуальність у створенні образів і власному баченні краси.

Виставка живопису та фотографії Олександри Соботюк і Лізи Бойко «ІНШІ» діятиме з 19 лютого по 15 березня 2020 року.

Час презентації:  четвер, 20 лютого 2020 року, 16:00 год.

Місце: галерея європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Читати також