![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024020711043552.png)
У Рівному на вулиці Сагайдачного, 6 прибрали кіоск із фруктами, який був розміщений на тролейбусній зупинці.
Про це інформують у Департаменті муніципальної варти Рівного.
Відомо, що кіоск був встановлений самовільно.
"Всупереч Правилам благоустрою міста Рівного, на тролейбусній зупинці поблизу продуктового ринку роками розміщували кіоск з висувним прилавком, що перешкоджав вільному проходу тротуаром. На відповідальну особу було складено припис і протокол. Зрештою, під час усунення виявленого порушення, власник самостійно демонтував тимчасову споруду. Відтак містянам стало зручніше користуватися зупинкою громадського транспорту", - повідомляють у мунварті.
![](/media/img/650/2024/02/202402078378.png)
![](/media/img/650/2024/02/202402078579.png)