Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному профільна комісія погодила Обласну програму щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху

http://oblrada.rv.ua

На засіданні постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури під головуванням Миколи Кучерука депутати розглянули низку сесійних питань, серед них проект рішення «Про Обласну цільову програму розвитку підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Рівненській області на період до 2020 року».

Як зазначив начальник управління інфраструктури і промисловості Рівненської облдержадміністрації Федір Мисюра, програма розроблена з метою зниження рівня аварійності та тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, а також створення безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів на вулично -дорожній мережі області.

«Зокрема, програма включає в себе: запровадження автоматизованих засобів контролю дорожнього руху, передусім швидкості руху; підвищення ефективності системи оповіщення про дорожньо-транспортні пригоди та надання допомоги постраждалим; підвищення рівня безпеки пасажирських та вантажних перевезень», - додав він.

Крім того, в заходи Обласної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху враховано встановлення та заміна: дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків, металевих бар’єрних огороджень та ліній штучного освітлення. А також нанесення дорожньої розмітки, проведення робіт з освітлення пішохідних переходів, встановлення світлофорних об’єктів та влаштування майданчиків для зважування. Прогнозований обсяг фінансових ресурсів – 70 млн. грн. з державного бюджету та з обласного - 80 тис. грн..

Так, депутати погодили та рекомендували винести це питання на пленарне засідання обласної ради, 7 грудня.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також