У Рівному прощатимуться з 48-річним старшим лейтенантом Олександром Чайкою

Завтра у Рівному прощатимуться з старшим лейтенантом Олександром Чайкою. Чоловіку було 48 років. Про це повідомляє Рівненська міськрада. 

Військовий загинув у бою за Батьківщину поблизу села Успенівка Запорізької області. 

Олександр Чайка народився у Рівному, навчався у 23 місцевій школі, потім– в Інституті інженерів водного господарства. За тим багато працював закордоном. Але все змінилося, коли народився старший син.

Тоді Олександр розпочав власну справу, став підприємцем. Разом із другом відкрили магазин електротоварів. А в родині народилося іще двоє діток.

«Ви - сім’я, тож маєте бути один за одного, завжди триматися разом,» - повторював він 18-річному Євгену, 14-річній Олександрі та 9-річному Валерію.

Коли ж розпочалася війна, Олександр не лишився осторонь. Всіляко допомагав волонтерам, військовим, особливо з електротоварами, з чим безпосередньо працював.

«Саша був дуже щедрою людиною, яка нікому ніколи не зробила нічого поганого. Він завжди прагнув допомогти, підтримати, іноді навіть на шкоду собі, але для інших був готовий зробити все», - розповідає дружина Героя Надія.

А згодом Олександр Чайка й сам отримав виклик до військкомату.

«Він дуже любив гори та лижі. Розповідав, що служить з хлопцями, які родом із Закарпаття, тішився новими знайомствами, і ще так багато хотів зробити, коли повернеться додому…» - продовжує Надія.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, о 10-ій годині площі біля Свято-Покровського собору. 

Поховають бійця на кладовищі "Нове". 

Читайте також