Рівне Медіа

У Рівному просять облаштувати зупинку громадського транспорту на проспекті Князя Романа

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

На сайті Рівненської міської ради з’явилась петиція із проханням облаштувати на проспекті Князя Романа зупинку громадського транспорту. Автор петиції – Олексій Михасюк, зазначає, що мешканці просять це зробити біля будинку під номером 9 (хімчистка / магазин «Малина»).

«Зараз ця зупинка є нерегульованою і з 16.09.2019 водії зазначених маршруток (№45 та 57, - авт.) не зупинятимуться на даній зупинці, оскільки це є порушенням ПДР і призводить до штрафування водіїв, які проводять там посадку і висадку пасажирів.

Таким чином, на проспекті Князя Романа буде лише одна зупинка в напрямку центру міста (№45) та центрального автовокзалу (№57), а наступна розташована вже на вулиці Гагаріна, навпроти магазину «Новус», і знаходиться за 650 метрів, що є порушенням встановлених норм ДБН (360-92):

7.41
Дальність пішохідних підходів до найближчої зупинки громадського пасажирського транспорту треба приймати не більше 500 м.

У загальноміському центрі дальність пішохідних підходів до найближчої зупинки громадського пасажирського транспорту від об'єктів масового відвідування повинна бути не більшою 250 м; у виробничих і комунально-складських зонах - не більше 400 м від прохідних підприємств; у зонах масового відпочинку й спорту - не більше 800 м від головного входу.

На відстані 200 метрів від зупинки розташовано три школи (№13, №22 та №30) і два дитячі садочки (№12 та № 35), куди щодня привозять дітей. Дана зупинка розташована майже посередині проспекту, неподалік від пішохідного переходу. Нею щодня користуються сотні мешканців нашого кварталу щоб дістатися до роботи/додому, лікарні, навчального закладу або ринку. Просимо підтримати дану петицію мешканців нашого міста та всіх небайдужих", - зазначає автор петциії.

Підтримати звернення можна тут

 

Читати також