![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051815027252.jpeg)
Сьогодні мешканці громади віддали останню шану полеглому Герою України - Володимиру Самкову, який добровільно приєднався до лав ЗСУ, аби вигнати ворога з рідної землі.
Повідомляють у Рівнераді.
23-річний солдат Володимир Самков, будучи вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність у бою за суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України, загинув 12 травня 2024 року на Донецькому напрямку.
![](/media/img/650/2024/05/202405184838.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405188816.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405181557.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405182889.jpeg)
![](/media/img/650/2024/05/202405182533.jpeg)