![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024022615389732.jpg)
У Рівному стартувала реєстрація на проєкт «Пузата мама-2024», пише сайт "ЧаРівне.Інфо".
Проєкт триватиме з березня до червня. Реєстрація для участі в проєкті триватиме до кінця лютого. Цього сезону вагітним обіцяють ще більше корисних лекцій, цікавих зустрічей і яскравих емоцій. А головне, майбутні матусі знайдуть дружню, шалену, щиру та цілодобову підтримку.
Активності проєкту розпочнуться у квітні та триватимуть до червня.
Як розповідає засновниця проєкту Оксана Кравець, наразі зареєстровано більше 30 вагітних.
"Вагітних навчатимуть найкращі фахівці Рівного. Ми, як ніхто, знаємо, чого хоче вагітна жінка і знаємо, що безліч рівнянок уже з нетерпінням чекають старту "Пузатої мами". Тож, як завжди, готуємо чимало цікавих ідей, аби зробити вагітність кожної учасниці по-справжньому яскравою!", - зазначила Оксана Кравець.
Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/Wj5ewcJ4Eog8zd8f9.
Сімейний проєкт для батьків “Пузата мама”: поради батькам під час війни - це проєкт, під час якого матусі отримують практичні знання з підготовки до пологів, материнства, жіночого здоров`я та здоров’я дітей, догляду за новонародженими малюками, про цінність грудного вигодовування, психологічну підтримку.