Рівне Медіа

У Рівному шахраї обманули пенсіонерку на майже 17 тисяч гривень

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У Рівному 28 серпня шахраї обманом забрали кошти у 77-річної жінки.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Зловмисники зателефонували пенсіонерці на стаціонарний телефон. Вона ніби то впізнала голос внука, який працює за кордоном. Жінці повідомили, що внук потрапив у аварію і потребує коштів на операцію. 

Після того голос у слухавці змінився і чоловік, який представився лікарем, підтвердив, що на лікування потрібні значні гроші. Постраждалій пояснили, що гроші забере знайома, яка і купить усі необхідні ліки.

Жінці, яка незабаром з’явилася на порозі квартири, господиня віддала 4500 гривень та свою пенсійну картку, з якої у подальшому було знято спочатку 8 тисяч 200 гривень, а потім іще чотири тисячі.

Відтак, цього разу зловмисники нажилися на 16 700 тисяч гривень. Коли пенсіонерка зателефонувала до дочки, яка теж перебуває за межами України, то з’ясувалось, що ніякої автопригоди не було, і з її онуком все гаразд.  

За фактом шахрайства слідчі розпочали досудове розслідування. Поліцейські наразі встановлюють осіб, причетних до скоєного злочину. Разом із тим просять громадян бути обачними та обережними. Не довіряйте незнайомцям, які просять вас переказати кошти чи віддати їх на лікування когось із родичів. Обов’язково перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють – зателефонуйте або самому «потерпілому», або ж комусь із близьких. Бережіть свої заощадження.

 

 

Читати також