![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090915033441.jpg)
У Рівному з понеділка 6 навчальних закладів працюватимуть очно.
Про це повідомляють у Рівненській міській раді.
Згідно рішення керівництва громади, очно працюватимуть тількі ті школи, у яких повністю готові укриття.
"Наразі, за результатами оглядів комісією укриттів навчальних закладів, можемо говорити про готовність шести з них відновити очне навчання або принаймні поєднувати його з дистанційним, тобто здійснювати змішану форму навчання. Тож, вже від понеділка навчання розпочнеться у початковій школі Рівненського колегіуму, 10, 12 (старша школа), 17, 26 та 27 освітніх закладах", - розповів начальник Управління освіти м.Рівне Богдан Турович.
Окрім того, за його словами, із понеділка продовжиться робота комісії, тож перелік шкіл, де відновиться очне навчання розширюватиметься.
“Наголошую, ніхто нікого не змушує: батьки можуть самостійно обрати ту форму навчання для своєї дитини, яку вважають за кращу. Тож якщо ви вирішили, що вашим діткам буде спокійніше вчитися дистанційно — це ваше рішення і ніхто на нього не впливатиме,” - відзначив міський голова Рівного Олександр Третяк.