Рівне Медіа

У Рівному шукають керівників для трьох комунальних медичних підприємств

У Рівненській обласній раді оголосили про початок проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств охорони здоров'я. Зокрема, Рівненської  обласної  стоматологічної поліклініки, Острозької  обласної  психіатричної  лікарні та Корецької  обласної  лікарні відновного лікування. Причина оголошення конкурсу – завершення терміну контрактів попередніх керівників.

Рішення про оголошення конкурсу та перелік вимог до кандидатів сьогодні затвердили під час засідань постійно діючих конкурсних комісії. Нагадаємо, що до складу комісій входять на пропорційній основі представники власника – Рівненської обласної ради, представники громадських організацій та представники трудового колективу підприємства.

Ознайомитися з вимогами до кандидатів можна за посиланнями:

"Рівненська обласна стоматологічна поліклініка"

"Острозька обласна психіатрична лікарня"

"Корецька обласна лікарня відновного лікування"

З 6 до 20 липня триватиме термін подачі документів для претендетнів на зайняття посади директора КП "Острозька обласна психіатрична лікарня" та КП "Корецька обласна лікарня відновного лікування" .

З 6 до 23 липня прийматимуть документи від претендентів на зайняття посади директора "Рівненська обласна стоматологічна клініка". 

Подавати документи необхідно до виконавчого апарату обласної ради за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1 або ж поштою

Читати також