У Рівному "швидкі" виставлять на аукціон, щоб потім передати їх на фронт

У Рівному машини «швидкої» виставлять на аукціон, щоб потім передати на фронт.

Про це повідомили в Рівненській облраді.

Як зазначається, на аукціон виставлять 7 карет невідкладної швидкої допомоги, щоби після продажу їх могли передати на потреби ЗСУ. 

Відомо, що раніше ці спецавтомобілі використовували бригади Рівненського облцентру екстреної меддопомоги та медицини катастроф. Однак після повного оновлення свого автопарку центр готовий віддати ці авто.

"До Рівненської облради неодноразово зверталися волонтери, які забезпечують наших воїнів автомобілями. Адже ми час від часу списуємо транспорт наших комунальних закладів та установ. Із колегами ми вивчили технічний стан цих «швидких» і прийняли рішення, що їх варто виставити на аукціон. А ті, хто їх придбає, передадуть машини на потреби ЗСУ, - пояснив голова постійної комісії з економічних питань і комунальної власності Андрій Пехотін.

Він також додав, що облрада, зі свого боку, не може передати списане майно, бо це забороняє закон. Отож аукціон – це спосіб продовжити життя цим автомобілям і, що важливо, допомогти армії.

Зазначають, що за це питання спершу потрібно проголосувати на сесії, яка запланована на 22 грудня. Лише після цього можна буде запускати процедуру аукціону.