Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному служба зайнятості навчає майбутніх кравців

На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (Пирогова,8) та на підприємствах роботодавців майбутні кравці напружено працюють над кваліфікаційними виробами: триває виробнича практика. Серед асортименту виробів є сукні, блузи, скатертини, серветки, постільна білизна. 

Про це повідомляє Центр зайнятості.

Майстер виробничого навчання Оксана Мирончук не натішиться своїми слухачками:

"Це надзвичайно працьовита, організована, ініціативна група.Ми навчаємося з дотриманням усіх карантинних вимог. Звичайно, це дещо ускладнює комунікації, але дівчата проявляють винахідливість і оперативність!».

Кравці оздобили свої захисні маски візерунками, для роботи над кваліфікаційними виробами обрали яскраві натуральні тканини.

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів СРСР: як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Тим часом уРівненській обласній філармнії відреагували на допис. ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.