![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071811371407.png)
У Рівному вчора, 17 липня, на вулиці Орлова патрульні загасили загоряння у одній із квартир.
Про це повідомили у патрульній поліції області.
Після отримання виклику інспектори оперативно прибули на місце на у оселі на 6-му поверсі виявили задимлення. Патрульні відразу кинулися на кухню, де виявили джерело загорання. Охоронці порядку не гаючи часу загасили пожежу. На момент надзвичайної події у квартирі перебували двоє дітей 7 та 11 років. Їхній 24-річний дядько вивів їх у підїзд під час загорання. За декілька хвилин на місце події прибули працівники ДСНС та ліквідували залишки пожежі.
На щастя, постраждалих немає.
![](/media/img/650/2022/07/202207187069.jpg)