Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному та Березному автомобілі "швидкої" застрягли у заметах

На Рівненщині через негоду у снігову пастку потрапили дві карети швидкої допомоги.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.

Зокрема, вчора у місті Березне за адресою пров. Береговий рятувальники допомогли відбуксирувати машину "швидкої", яка застрягла у сніговому заметі. Медики були заблоковані по дорозі на виклик.

Сьогодні, 27 січня, опівночі на вулиці Дубенській у Рівному карета "швидкої" застрягла у заметі. Цього разу медики їхали з виклику.

Читати також

03.02.2023 Прокурори Рівненщини повернули громаді Волині понад 150 тис грн

Так, Камінь-Каширською окружною прокуратурою Волинської області встановлено, що у 2021 році між приватним товариством і відділом освіти укладено договір про закупівлю пального для заправки шкільних автобусів. За час виконання цього договору до нього шість разів вносились зміни, які, зрештою, призвели до збільшення ціни за 1 л дизпалива та бензину майже на чверть, хоча коливання ціни на пальне на відповідному ринку товарів у той час не було. Внаслідок цього управління освіти недотримало понад 6,5 тонн пального, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця. Це стало підставою для звернення з відповідним позовом до суду. Судом першої інстанції винесено рішення на користь суб’єкта підприємницької діяльності, який діючи недобросовісно, в порушення Закону України «Про публічні закупівлі», без належного обґрунтування та документального підтвердження змінював 6 разів за 2 місяці ціну за одиницю товару. Займаючи принципову позицію та не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Рівненською обласною прокуратурою подано до суду апеляційну скаргу. Північно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокурора та задоволив позов. Відтак збитки, завдані місцевому бюджету, підлягають примусовому стягненню.