![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024013111402691.png)
У Рівному триває ліквідація аварійної ямковості.
Про це повідомили в Департаменті інфраструктури та благоустрою.
Поки дозволяють погодні умови, бригади Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг здійснюють ліквідацію аварійної ямковості по Рівному за допомогою холодного асфальтобетону.
Також триває прочищення зливових каналізацій.
Поки дозволяють погодні умови, бригади Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг здійснюють ліквідацію аварійної ямковості по Рівному за допомогою холодного асфальтобетону.
Також триває прочищення зливових каналізацій.
![](/media/img/650/2024/01/202401315045.png)
![](/media/img/650/2024/01/202401312093.png)