![](https://rivne.media/media/img/650/2020/12/u-rivnomu-v-dtp-postrazhdali-dvoe-lyudey20201228_7675.jpg)
Учора, 27-го грудня, близько 20-ї години в Рівному біля 4 корпусу НУВГП на перехресті нерівнозначних доріг сталась дорожньо-транспортна пригода. У спільноті ДТП Рівне та Рівненська Область повідомляють, що водій Peugeot 3008, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав перевагу в русі водію автомобіля Volkswagen Tiguan, що рухався по головній дорозі. У результаті вони зіткнулись.
В аварії постраждали водій та пасажир Peugeot - їх із незначними травмами госпіталізували.