![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040412554581.png)
У Рівному на майдані Незалежності попрощалися з полеглим на Донеччині Захисником Олексієм Драганчуком.
Про це повідомили в Рівненській міськраді.
Як відомо, Олексій повернувся із-за кордону, щоб уже 1 вересня 2022 року добровільно приєднатися до лав Збройних сил України. Спочатку військовослужбовець брав участь у бойових діях на Запорізькому напрямку, далі - був переведений на Донецький напрямок. Під час ведення бойових дій чоловік був двічі поранений, але після кожного разу повертався у стрій.
"Олексій любив свою сім?ю — дружину Наталю та двох донечок Олександру й Вікторію. Любив Бога і довірив йому своє життя. Та, на жаль, повернутися додому не судилося...
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Герою України!", - зазначили наприкінці.
![](/media/img/650/2024/04/202404046911.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404042153.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404045888.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404049713.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404046977.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404044279.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404046969.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404043465.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404041031.png)