![](https://rivne.media/media/img/650/2024/01/2024012611115014.png)
У Рівному патрульні виявили у пішохода, який порушив ПДР, пакет із підозрілим вмістом.
Інформують у пресслужбі патрульної поліції Рівненщини.
Учора перед патрульним авто, на вулиці Олекси Новака, перехожий перейшов дорогу поза пішохідним переходом. Коли до нього підійшли інспектори, то чоловік розхвилювався і намагався якнайшвидше завершити спілкування із поліцейськими.
Патрульні під час поверхневої перевірки побачили, що громадянин тримає у руці zip-пакет, затиснувши його у кулаці. А на запитання поліцейських про вміст пакета — чоловік різко його викинув.
У пакеті знаходилася речовина рослинного походження, ймовірно, наркотична. На пішохода інспектори винесли постанову за ч. 1 ст. 127 (Порушення ПДР пішоходами) КУпАП і викликали на місце події слідчо-оперативну групу.