![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041411525890.jpg)
На Рівненщині сьогодні очікують погіршення погодніх умов. В області оголосили І рівень небезпечності, жовтий.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС у Рівненській області.
За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології 14 квітня вдень по м. Рівне та області очікуються гроза та пориви південно-західного вітру 15-20 м/с.
- Закликаємо громадян бути обережними. У випадках надзвичайних подій пов'язаних із негодою телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".
![](/media/img/650/2024/04/202404141590.jpg)