![](https://rivne.media/media/img/650/2023/11/2023113012429827.png)
Мешканців Рівного запрошують відзначити різдвяні свята в місті. Відомо, що для цього створили цикл заходів під назвою "Тепле Різдво". Дійство розпочинається з резиденцій святого Миколая.
Інформують у Рівненській міськраді.
"Запрошуємо рівнян до відзначення різдвяних свят у місті. Ми створили цикл заходів під назвою "Тепле Різдво" і розпочинаємо ми з резиденцій святого Миколая", - зазначають у дописі.
Рівняни зможуть відвідати низку цікавих подій:
- Рівненський зоопарк - 5-10 грудня. Рівненський зоопарк запрошує на щоденні екскурсії впродовж 5-ти днів. Екскурсії проводитимуть щодня з 10:00 до 14:00. Обов'язковий попередній запис за телефоном 098 354 53 99;
- Таємничі Підземелля Рівного - 3-30 грудня. Обов'язковий попередній запис за номером 097 972 68 79;
- Парк історичної реконструкції "Оствиця" - 19 листопада-19 грудня. Групове відвідування, тривалість 1-1,5 години. Обов'язковий попередній запис за телефоном 068 346 29 00.