![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060212422100.png)
На Рівненщині відкрилася виставка-комікс про порятунок колекції одного з одеських музеїв.
Про це повідомили в Рівненській ОДА.
«Щоденник війни. Марісель і Панна Котта рятують культурну спадщину» - це графічна новела на підтримку музеїв та об'єктів культурної спадщини. Вона розповідає історію порятунку колекцій Одеського муніципального музею особистих колекцій ім. Блещунова після початку повномасштабного вторгнення.
Головні персонажі новели - дві кішки: Марісель і Панна Кота.
Виставку вже презентували в кількох містах України й у Молдові. Тепер її зможуть відвідати й у Рівному. Так, до відкриття долучилися заступник голови РОДА Ігор Павленко й начальниця Управління культури та туризму ОДА Любов Романюк.
Відвідати виставку можна з 1 до 20 червня в Залі камерної та органної музики (Мистецький цоколь, вул. Соборна, 137).
Графік роботи - щодня з 10.00 до 17.00.
![](/media/img/650/2024/06/202406026541.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406022746.png)