![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024041211587089.png)
У Рівному сьогодні відкрили меморіальні дошки на честь загиблих військовослужбовців - Тараса Давидюка та Анатолія Солтиса.
Про це повідомив в.о. міського голови Віктор Шакирзян.
На фасаді ліцею № 28 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Тараса Давидюка.
"Повномасштабне вторгнення змусило Тараса знову взяти до рук зброю, бо він не міг інакше, не міг сидіти вдома, розуміючи, що ворог підступно руйнує і загарбує його рідну землю.
Тарас був і лишатиметься прикладом для наслідування, а його життєвий шлях стане прикладом для підростаючого покоління патріотів. Пластун, громадський діяч, журналіст... Людина з Великої літери, яка вписала своє ім'я в історію міста та держави", - ідеться в дописі.
На жаль, 3 листопада 2023 року життя Тараса Давидюка обірвалося внаслідок атаки ворожого дрона-камікадзе на Запорізькому напрямку.
На фасаді підприємства КП “Рівнеектроавтотранс” встановили меморіальну дошку, присвячену пам’яті Анатолія Солтиса - Героя, який віддав своє життя за мирне майбутнє країни.
Анатолій Солтис пропрацював більшу частину свого життя електромонтером контактної мережі КП “Рівнеелектроавтотранс”. Коли ж настав час захищати країну та своїх рідних, він не мав жодних сумнівів. Життєрадісний і оптимістичний Анатолій вірив у перемогу і завжди намагався заспокоїти та підтримати свою родину.
На жаль, 53-річний старший сержант загинув 14 жовтня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку.
![](/media/img/650/2024/04/202404127203.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404125765.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404128955.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404124932.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404124575.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404121079.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404124236.jpeg)
![](/media/img/650/2024/04/202404123952.jpeg)