Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному відомий театр імпровізації покаже дуже жіночий спектакль про чоловіків і секс

19 березня о 19:00 у Рівненському міському палаці культури відбудеться вистава "Медовий місяць" від київського театру-студії імпровізації "Чорний квадрат". 

Квитки мжна придбати за посиланням. 

Вистава за однойменною п'єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіночий спектакльпро чоловіків, а ще про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про... фаллоіммітатор.

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірних висновків ....

Лора - впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки - лише іграшки в її руках.

Катя - успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.

Валя - персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п'єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить - свобода, свобода, свобода !!! Але ... через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Читати також