Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному вихованці ліцею передали дрон для ЗСУ

Вихованці ліцею "Колегіум" у Рівному зібрали на благодійному ярмарку понад 120 тисяч гривень. Діти передали військовим придбаний на зібрані кошти дрон.

У кожного зараз свій фронт, каже мама Юлія, в якої у ліцеї «Колегіум» навчається двоє доньок. Вона віднайшла свій спосіб допомогти дітям на ярмарку.

"Наша родина завжди підтримує ініціативу навчального закладу і долучається  до таких благодійних заходів. Допомагаємо, як можемо. Як на мене – головне бажання. Особисто я вирішила згадати, як-то заплітати канікалони. Охочих виявилося багато. Ніби звичайна справа, проте за дві години вдалося надонатити майже дві тисячі гривень". 

У «Колегіумі» таких батьків багато, кажуть вчителі. До них часто доєднуються друзі, знайомі, родичі. Головне – власним прикладом продемонструвати дітям, що це важливо для наближення Перемоги. 

«Наші діти швидко подорослішали, на жаль. Майже у кожного  на фронті є рідня, тому до збору коштів учні ставляться відповідально», -  зазначає вчителька іноземної мови Жанна Кирилюк. І додає: ціль допомогти країні об’єднала усіх – без винятку.   Як результат на крайній благодійній ярмарці нашого «Колегіуму» вдалося  зібрати рекордну суму. Це наша маленька спільна перемога.

Попереду ще багато роботи, адже потреби на передову лишаються, кажуть члени учнівського парламенту. Більше того, учні 11-Б класу вже планують наступний збір коштів. Обіцяють підійти до справи креативно і здивувати. Придбаний дрон звичайно добре, але він, як і будь-яка техніка, має свій термін експлуатації - по дорослому розмірковують діти. А наближається зима, потрібно думати про теплий одяг та взуття для військових.

Читати також