Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному виконком не підтримав ініціативу про фінансові винагороди для спортсменів-ветеранів

У Рівному ветеранів, учасників міжнародних змагань Invictus Games The Hague 2022, Андрія Бардака та Івана Лепеху хочуть відзначити грошовими винагородами.

Дана ініціатива належить секретарю Рівненської міської ради Віктору Шакирзяну. Двоє рівнян цьогоріч вибороли відразу три медалі для України та Рівного.

"За моєю пропозицією було розроблено проєкт рішення виконкому про відзначення їх грошовими винагородами за їх мужність і спортивні здобутки. Вдумайтесь, це наші воїни, які побували на війні, зазнали тяжких поранень, але знайшли в собі силу волі стати спортсменами світового рівня. Іван Лепеха, знову на війні й взагалі вирушив на цьогорічні змагання у Гаагу просто з лінії фронту на Луганщині", - зазначає Віктор Шакирзян.

Виплати для спортсменів можуть бути прирівняні до винагород, які виплачують у громаді переможцям міжнародних змагань.

"Чому окремі члени виконкому утримались від голосування, чому вирішили, що ветерани-спортсмени не заслуговують на такі винагороди - мені зрозуміти важко. Голосування перенесли на наступне засідання. Сподіваюсь, заблокували прийняття цього рішення окремі члени виконкому не свідомо й на наступному засіданні цю помилку нам вдасться виправити", - додає секретар Рівнеради.

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.